DOLAR
33,0561
EURO
36,1102
ALTIN
2.565,80
BIST
11.064,85


T.İŞ BANKASI MİTSODA

T.İŞ BANKASI MİTSODA
06.08.2013 17:49
0
A+
A-

Türkiye İş Bankası Milas Şubesi’nin yeni müdürü Eray Yanmaz ile müdür yardımcısı Sedat Şanda Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimini ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat ve Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından karşılanan T.İş Bankası yöneticileri, bankalarının Milas’taki hedefleri ve beklentileri hakkında açıklamalarda bulundular. MİTSO yöneticilerinden Milas ekonomisi hakkında bilgiler alan T.İş Bankası yöneticileri, gerek oda üyelerine gerekse Milaslılara banka olarak üst düzeyde, kaliteli hizmet vermeyi amaçladıklarını belirttiler.

Daha önce Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde görev yaptığını anlatan T.İş Bankası Milas Şubesinin yeni müdürü Eray Yanmaz, Gölbaşı ekonomisinin peygamber üzümü ve fıstığa dayalı olduğunu ayrıca her aileden en az iki kişinin yurtdışında çalışmakta olduğunu söyledi. Milas ekonomisinin ise tarımdan hayvancılığa, balıkçılıktan madenciliğe çok çeşitlilik gösterdiğini ve bunun da Milas ekonomisinin her zaman daha canlı olmasına neden olduğunu anlatan T.İş Bankası Müdürü Eray Yanmaz “Amacımız banka olarak bu canlı ekonomik ortamda daha iyi hizmet üretmek ve üyelerimizi daha çok memnun etmektir” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, T. İş Bankası’nın Milas’ın en eski bankalarından birisi olduğunu belirterek “Milaslılar ilk kurulduğu günden bu yana T.İş Bankası’yla çalışmışlardır. Milas’ta bankacılığın yerleşmesinde T.İş Bankasının önemli bir yeri vardır” diye konuştu. Milas ekonomisinde ürün çeşitliliğinin yörede canlı bir ekonomik ortam yarattığını anlatan Enver Tuna, çalışmaları sürdürülen Milas OSB’nin faaliyete geçmesiyle birlikte 75 dolayında fabrika yapılacağını ve böylece yöre ekonomisinin daha da gelişeceğini sözlerine ekledi.