DOLAR
32,9861
EURO
35,9085
ALTIN
2.569,13
BIST
11.064,85


YAZAR KOLLEKTİF ŞİRKETİ; KÜTAHYA SERAMİKLERİNİN SARAYINI AÇTI

YAZAR KOLLEKTİF ŞİRKETİ; KÜTAHYA SERAMİKLERİNİN SARAYINI AÇTI
06.08.2013 17:40
0
A+
A-

*Mimarisiyle, iç dekorasyonuyla, sergilenen çok çeşitli ve üstün kaliteli ürünleriyle adeta bir seramik sarayına benzeyen Yazar Kollektif Şirketi’nin yeni işyerinin açılışına Kütahya Seramik’in tüm üst düzey yöneticileri de katıldılar.
MİTSO’nun 43 yıllık üyesi olan Yazar Kollektif Şirketi, 4 Haziran Cumartesi günü Söke asfaltı kenarında, Kütahya Seramik ürünlerinin sergilendiği bir sergievinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdiler. Ülkemizin seramik sektöründeki önemli markalarından birisi olan Kütahya Seramik’in çok çeşitli ve üstün kaliteli ürünlerinin sergilendiği “Kütahya Seramikleri Sarayı”nın açılışı ileYazar Kollektif Şirketi’nin kurucuları Kutlay ve Ünay Yazar ile aile bireyleri çok büyük bir mutluluk yaşadılar.
Yazar Kollektif Şirketi’nin Kütahya Seramikleri Sarayı’nın açılışına Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Milletvekili Adayı Tolga Çandar’ın yanı sıra İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, Meslek Odaları başkanları ve oldukça kalabalık bir dost ve arkadaş kitlesi de katıldılar.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Cuma Bozkurt da Yazar Kollektif Şirketi’nin Kütahya Seramik Sarayının açılışında MİTSO’yu temsil ettiler.

Açılışa; başta Kütahya Porselen Sanayi A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Orka Banyo Mobilyaları Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yılmaz olmak üzere; Kütahya Seramik İzmir Bölge Müdürü Kürşad Erdem, Kütahya Yapı Kimyasalları Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kavukçuer, Kütahya Yapı Kimyasalları İzmir Bölge Müdürü Tamer Gerekli, Kütahya Seramik Ege Satış Sorumlusu Özen Özkan, Orka Banyo Mobilyaları Satış Koordinatörü Şefik Söylemezoğlu, Orka Banyo Satış Yöneticisi Yüksel Yavuz, Orka Bonyo Mobilyaları Ege Bölge Satış Sorumlusu Doğan Sarak da katıldılar.

Açılışta bir konuşma yapan Yazar Kollektif Şirketi Yöneticisi Murat Yazar, babası Kutlay Yazar ile amcası Ünay Yazar’ın 43 yıl önce kurdukları Yazar Kollektif Şirketi’nin her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak bugünlere eriştiğini anlattı. Murat Yazar her zaman “Ciromuz az olsa bile müşterimiz memnuniyetsiz olmasın” ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerini bildirerek Yazar Kollektif Şirketi’nin bu güne gelmesinde emeği geçen çalışanlarının da adlarını tek tek sayarak teşekkür etti.
Daha sonra MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna yaptığı konuşmada 43 yılıdır Milas’lılara hizmet veren ve Milas’ta kurumsallaşmaya önderlik eden Yazar Kollektif Şirketi’ni kutladı ve Milas’a böylesine güzel bir işyeri kazandırdıkları için teşekkür etti.
Ardından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile Muğla Milletvekili Fevzi Topuz da yaptıkları konuşmalarda Yazar Kollektif Şirketi yöneticilerini kutlayarak başarılar dilediler.
Kütahya Porselen Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ise yaptığı konuşmada “Bir kişi satın almak istediği bir malı önce görmek ister. Görmekle de yetinmeyip tutmak ister. Bu açılışını yaptığımız tesis, bu showroom da bu amaçla açılıyor. YazarKollektif ŞirketiMilas’ta bunun önceliğini yapıyor. Bayraktarlığını yapıyor. Burada göreceğiniz ürünlerin Milas’a getirilmiş olmasına inanamayacaksınız. Göreceğiniz ürenlere hayran olacaksınız. Bu nedenle Yazar ailesine teşekkür edeceksiniz. Yazar ailesi kısa süre içinde sizlere güzel bir sürpriz daha yaşatacak” diye konuştu.
Daha sonra açılışı yapılan Kütahya Seramik Sarayı konuklar tarafından gezilirken konuklara kokteyl ikram edildi.