YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN… NİCE MUTLU YILLAR…
![YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN… NİCE MUTLU YILLAR…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/2021-yeni-yil-8.jpg?fit=626%2C417&ssl=1)
İyilikler ve güzelliklerle, sağlık ve mutlulukla, yepyeni umutlarla
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN
Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Yüksel Reşit Özer“
Benzer Konular
*Üye ve personel eğitimine önem veren ve bu konuda birçok eğitim düzenleyen MİTSO, şimdi de “Çalışanlarda Verimlilik ve Hizmet Kalitesini Arttırma” eğitimi verildi. *MİTSO’nun yeni eğitimi 20 – 21
13.02.2015 17:19
0
Milas OSB’nin bir an önce faaliyete geçebilmesi için yoğun şekilde girişimlerini sürdüren Reşit Özer başkanlığındaki MİTSO yönetimi, daha önceki Ankara ziyareti sırasında istenilen belgeleri Bakanlık yetkililerine teslim etmek için dün
21.11.2013 14:56
*Milas OSB’de, 1 Nisan 2010 tarihinde yapılan altyapı projelendirme ihalesinin ardından 43 aydır yaşanmakta olan tıkanıklığı aşmak için Milas OSB’nin müteşebbis heyet üyeleri ile AKP İlçe Başkanı Bülent Demir Ankara’ya
24.10.2013 15:46
Fethiyeye tayini çıkan Milas Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık MİTSOya veda etti. MİTSOyu ziyaret ederek MİTSO Meclis Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat
06.08.2013 17:48
Türk Kızılayı’nın Gebze Şubesi tarafından orman yangını alanlarında özveriyle çalışmakta olan orman işçilerine, gönüllülere ve yöre halkına dağıtılmak üzere 70 koli yiyecek maddesi gönderildi. Türk Kızılayı Gebze Şubesi Başkanı Oya Tunçel tarafından Milas’taki orman yangını bölgelerine ulaştırılmak üzere Gebze
07.08.2021 10:43
Milas Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası, ilçenin ürünlerine sahip çıkıp marka değeri kazandırmak için işbirliği yapacak. Ayrıca Milas’a özgü bazı ürünlere de coğrafi işaret kazandırılacak. İşbirliği kapsamında ayrıca Milas
07.09.2022 14:18