Dünyada birliği, birlikteliği, dostluk ve dayanışmayı daha çok özlediğimiz bir yılı geride bırakırken yeni yılda barışın, dostluğun ve kardeşlik duygularının egemen olduğu huzurlu, mutlu, umutlu, sağlıklı yeni bir yıl dileriz.
Enver TUNA Reşit ÖZER
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanı
Benzer Konular
AB coğrafi işareti standartlarında Milas zeytinyağı üreticileri Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın çağrısıyla bir araya geldiler. MİTSO’da yapılan toplantıda AB coğrafi işaretli Milas zeytinyağı üreticileri ürünlerini ortak bir internet
19.08.2021 16:20
0
Üyelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan, sorunlarını dinleyip önerilerini değerlendirmek üzere not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi bu kez 23 Nisan ve 19 Mayıs Bulvarlarındaki üyelerinin işyerlerini ziyaret
26.01.2022 13:08
22 Nisan Cuma günü saat 14.00’te MİTSO’da, Muğla ilinin 1 / 25 000’lik Nazım İmar Planı’nın tanıtımı Muğla Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Sayın Ayşe Ünal tarafından yapılacaktır.
22.04.2016 08:36
Bir süre önce Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan düzenleme ile işletmelere ve mükelleflere elektronik defter tutma ve elektronik fatura düzenleme olanağı sağlanmıştır. Konuyla ilgili yapılan yasal
19.08.2013 15:49
MİTSO Yönetimi, oda seçimlerinin ardından yapılan kutlama ziyaretlerine karşılık nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgay Ertuğrul ve Yönetim
11.10.2013 16:09
*Milas OSB’nin Müteşebbis Heyetinin 2017 yılının değerlendirme toplantısında işlerin planlandığı şekilde sürmekte olduğu belirlendi. *Çalışmaların bu şekilde sürmesi halinde Milas OSB’de 5 / 6 ay içinde sanayi parselleri hak sahiplerine
03.01.2018 07:52