DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20


ZİRAAT BANKASI MİTSODA

ZİRAAT BANKASI MİTSODA
06.08.2013 17:51
0
A+
A-

*T.C. Ziraat Bankası yöneticileri yeni dönemdeki kredilendirmelerde ticari kredilerle KOBİ kredilerine daha çok yer vereceklerini belirterek KOBİ müşterilerine yönelik özel gişe tahsisi uygulamasını başlattıklarını bildirdiler.

T.C. Ziraat Bankası Milas Şube yöneticileri Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Banka yöneticileri ziyaret sırasında T.C.Ziraat Bankası’nın yeni dönemde uygulayacağı kredilendirme seçeneklerini anlattılar. Banka yöneticileri aynı zamanda getirilen bir diğer yenilikle mevduat sahipleriyle birebir ilgilenecek personel görevlendirildiğini de bildirdiler.

T.C.Ziraat Bankası’nın Şube Yöneticisi Halil Rifat Değirmenci, Girişimci Müşteri Yetkilileri Hasan Fikret Köse ile Sercan Kırmacı ve Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi Tülay Altıay MİTSO yönetimini ziyaret ederek bankalarında yeni dönemde uygulanacak çalışma yöntemi ve ilkelerini anlattılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Atıcı, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Cuma Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Yiğit ve Kemal Çimen, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu’na, bankalarının yeni hizmet modeli uygulamasını anlatan banka yöneticileri bundan böyle ticari kredilere de daha çok önem vereceğini bildirdiler.

Ziyaret sırasında T.C.Ziraat Bankası’nın yeni hizmet modeli hakkında açıklamalarda bulunan Şube Yöneticisi Halil Rifat Değirmenci “Ülkemizi 149 yıldır en iyi şekilde temsil eden T.C.Ziraat Bankası A.Ş. tarımsal alandaki liderliğini ticari kredi ve KOBİ kredilerine de taşımak istemektedir. Buna en iyi örnek ticari ve KOBİ kredilerine yönelik yeni kredi paketleridir” dedi.

T.C. Ziraat Bankası’nın yeni yapılanma sürecinde KOBİ’lere daha çok ilgi gösterileceğini belirten Halil Rifat Değirmenci “Bankamızın yeni yapılanma süreci ile birlikte ağırlıklı hedefinin KOBİ’lerin finansmanı olduğu Sayın Genel Müdürümüz Hüseyin Aydın tarafından da defaten dile getirilmekle birlikte bizler de Milas şubesi olarak yeni hizmet modelinde faaliyete geçmiş bulunmaktayız. KOBİ müşterilerine yönelik müşteri temsilcilerimizin sayısı arttırılmış ve yine KOBİ müşterilerimize yönelik özel gişe tahsisi gerçekleştirilmiştir.Bu gelişmeler ışığında tüm şubelerimiz, ticari ve KOBİ kredilerinde en iyi oranlarla ve konusunda deneyimli personeli ile her zaman göreve hazırdır” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ise T.C.Ziraat Bankası yöneticilerinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek “Ziraat Bankası hem ülkemizin hem de Milas’ın en eski bankası. Bu nedenle bizim için her zaman özel bir yeri vardır. Bugüne dek kuruluş amacına uygun şekilde daha çok zirai kredilerle hayvancılık kredileri veriyordu. Şimdi ticari kredilerle KOBİ kredilerine de aynı oranda ilgi göstermesi odamız üyeleri açısından sevindirici bir gelişme” dedi. Bankanın KOBİ müşterilerine yönelik özel gişe uygulamasını da öven MİTSO Başkanı Enver Tuna “KOBİ müşterilerine özel gişe uygulaması da son derece olumlu bir gelişme olmuş. KOBİ müşterileri bankada işlerini daha kolayca yürütebilecekler ve zaman kaybına uğramayacaklar” diye konuştu.