![.](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2019/05/ramazanbayrami1.jpg?fit=850%2C350&ssl=1)
“Tüm kalplere sevgi, saygı ve hoşgörü, tüm yuvalara bolluk, bereket ve huzur, tüm insanlığa dostluk, dayanışma ve barış getirmesi dileğiyle nice mutlu bayramlar dileriz.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Yüksel Reşit Özer“
Benzer Konular
AKAYLAR MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Suat AKAY ve Hasan AKAY’a yapılan ziyarette, İşletme sahibi firmalarının yeni yapmış olduğu makinlar hakkında kısaca bilgi verdi. Firmanın ürünleri ve diğer bilgiler için
06.08.2013 17:26
0
2 Grup halinde düzenlenen yarışmada, 1. grup saat: 09.00-10.30 saatleri arasında, 2. grup ise 10.30-12.30 saatleri arasında satranç yarışmasını gerçekleştirdiler. Hakem heyeti olarak, T.S.F. İlçe Temsilcisi Dr. Mehmet KARAMAN, T.SF.
06.08.2013 17:25
Coğrafi işaretli ürünlerin zaman zaman denetlenmesini öngören Sınai Mülkiyet Kanunu ve Yönetmeliği gereğince Milas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından coğrafi işaret tescili alınmış olan Milas zeytinyağının da piyasa denetimi yapıldı.
20.12.2021 17:16
Tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesi dileğiyle Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice mutlu bayramlar dileriz, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yüksel
20.07.2021 08:00
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, işyerlerinde kullanılmakta olan ve “pos makinesi” olarak bilinen ödeme kaydedici cihazlar için bankaların kullanım parası almamasını istedi. MİTSO, üyelerinden gelen talep doğrultusunda TOBB’ye yazıyla başvurarak
27.01.2016 09:29
MHP Milas İlçe Yönetimi ve partinin Muğla Milletvekili Aday Adayı Dr. Hacı Çelik, MİTSO’yu ziyaret ettiler. Bir süre önce MİTSO yönetiminin yaptığı ziyarete karşılık bir iadeyi ziyarette bulunan MHP ilçe
26.03.2015 15:00