![EMNİYET OTO GALERİYE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/8-Emniyet-Oto-Galeri-Mustafa-Dere.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Emniyet Oto Galeri iş yerini ziyaret ederek iş yeri sahibi Mustafa Dere‘ye Oda çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
*MİTSO’nun Kasım ayı meclis toplantısında meclis ve yönetim kurulu üyelerinin 2014 yılında da huzur hakkı almadan çalışması kararlaştırıldı. *Meclis toplantısında ayrıca meclis ve yönetim kurulu üyelerinin, şehir dışı veya
29.11.2013 14:37
0
*MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, meclis toplantısında yaptığı konuşmada, Milas OSB’deki yatırımların bölgesel teşvik sistemi kapsamında bulunduğunu belirtti. *Reşit Özer, Bölgesel Teşvik Sisteminde Muğla ilinin 1. bölgede yer almakla
28.01.2015 15:34
AB coğrafi işaretli Milas zeytinyağını tanıtmak amacıyla Milas Ticaret ve Sanayi Odasının da stant açarak katıldığı 3 / 5 Haziran’da İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen Olivia İstanbul Zeytinyağı Fuar ve Ulusal
13.06.2022 11:01
06.08.2013 17:24
*T.C. Ziraat Bankası yöneticileri yeni dönemdeki kredilendirmelerde ticari kredilerle KOBİ kredilerine daha çok yer vereceklerini belirterek KOBİ müşterilerine yönelik özel gişe tahsisi uygulamasını başlattıklarını bildirdiler. T.C. Ziraat Bankası Milas Şube
06.08.2013 17:51