DOLAR
32,5572
EURO
34,9364
ALTIN
2.415,79
BIST
10.391,89


ESKİ BAŞKANLAR MİTSO’DA

ESKİ BAŞKANLAR MİTSO’DA
18.05.2015 17:53
0
A+
A-

Milas Ticaret Odası’nın eski başkanlarından Türk Hava Kurumu Milas Şube Başkanı Ahmet Faik Demirkol ile Güner Buldanlı, MİTSO’yu ziyaret ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Koray Türkoğlu ile Soner Çamlıbelen ve oda genel sekreteri Kazım Sarıoğlu ile bir süre sohbet eden eski başkanlar Demirkol ve Buldanlı, daha sonra kendi fotoğraflarının asılı olduğu panonun önünde bir hatıra fotoğrafı çektirdiler. Daha sonra Milas Ticaret Odası’nın eski başkanları Demirkol ve Buldanlı’yı MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer öğle yemeğine davet etti. Eski başkanlar Demirkol ve Buldanlı’ya dönemlerinde odaya yaptıkları katkılar nedeniyle teşekkür eden Reşit Özer, kendileri her zaman odada görmekten memnuniyet duyacağını söyledi.

1974 / 75 yıllarında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1979 / 1981 tarihleri arasında Meclis Başkanlığı yapan Ahmet Faik Demirkol, MİTSO’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek “Bizim görev yaptığımız zamanlarda odanın doğru dürüst bir geliri yoktu. Çalışanların maaşlarını ödemekte çok zorluk çekiyorduk. Şimdi böyle güzel bir binada çalışmalar yapılıyor. Çok iftihar ettim. Çalışmalarınızı sürekli takip ediyorum, MİTSO çok başarılı çalışmalar yapıyor. Takdirle takip ediyoruz. Sizi tebrik ediyoruz” diye konuştu.

1984 / 1995 yıllarında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanlığı, 1976 / 1978 yılları arasında Meclis Başkanlığı yapan Güner Buldanlı da kendilerinin görev yaptığı dönemde odanın imkanlarının çok kısıtlı olduğunu belirterek “Bugün MİTSO çok güzel çalışmalar yapıyor. Güzel işler yapılıyor. Her yerde odanın çalışmalarından söz ediliyor, duyuyoruz ve memnun oluyoruz. Sizi tebrik ederim” dedi.