DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


Milas Spor Yönetimi ve Başkanı Halil İbrahim GÜLEN den MİTSO ya ziyaret.

Milas Spor Yönetimi ve Başkanı Halil İbrahim GÜLEN den MİTSO ya ziyaret.
06.08.2013 17:25
0
A+
A-

Milas Spor Başkanı Halil İbrahim GÜLEN ve beraberindekiMilas Spor Yönetimi24 Temmuz’da MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver TUNAve Başkan Yardımcısını Hüseyin MAT’ıziyarette bulundular.

Ziyaret esnasında Başkan TUNA, Milas Spor’un çalışmlarını yakından takip ettiğini, geçmiş yıllar içinde kendisinde bir dönem Milas Sporda Başkanlık yaptığını belirtti. Milas Sporda yönetime gelen yeni yönetim kadrosunun, Milas Spor ile Milas’taki spor severler arasındaki bağın ve güvenin geliştirilmesi adına daha başarılı olacaklarına inandığını belirtti.

Milas’taki tüm amatör kulüplerin yöneticileri ve başkanları ile bir araya getirerek ortak sorunları konuşmalarının örnek bir davranış olduğunu ve başarılı olma anlamında takımlarımıza çok şey kazandıracağını söyledi.

Başkan Güler, bir Milaslı olarak, bir Milas Sporlu olarak en iyi şekilde aldığımız görevi, Milas ile bütünleşip özdeşleşerek başaracağımıza inanıyoruz dedi.
Yönetim kadromuzdaki tüm arkadaşların çalışmaları ile ulaşılacak olan bu başarının hepimizin, ortak başarısı olacaktır diyerek sözlerine ekledi.